Träningstider

Aikido

TISDAG
Alla19:00 - 20:30
TORSDAG
Grundträning18:00 - 19:00
Alla19:00 - 20:30
LÖRDAG
Alla12:30 - 14:00

Boxning

MåNDAG
Ungdom Nybörjare I17:00 - 18:00
Ungdom Mellangrupp18:00 - 19:00
Avancerade alla19:00- 21:00
TISDAG
Nybörjare Vuxna 18+17:00 - 18:00
Vuxen Forts. 18+18:00 - 19:00
Avancerade alla19:00 - 20:30
ONSDAG
Ungdom Nybörjare I17:00 - 18:00
Ungdom Mellangrupp18:00 - 19:00
Avancerade alla19:00 - 21:00
TORSDAG
Nybörjare Vuxna 18+17:00 - 18:00
Vuxen Forts. 18+18:00 - 19:00
Avancerade alla19:00 - 20:30
FREDAG
Nybörjare Alla17:00 - 18:00
Mellangrupp Alla18:00- 19:00
Vux. forts./Avanc. 18+19:00 - 20:30

Gym

Gymtiderna är samma som Enighets öppettider (se längst ner på sida)
Vi har öppet sju dagar i veckan, särskilda tider gäller sommarmånaderna juni-augusti.
”Röda dagar” stängt.


Judo

MÅNDAG
Barn Nybörjare17:15-18:15
Barn Fortsättare18:15 - 19:15
Vuxna Motionär19:15 - 20:15
ONSDAG
Barn Nybörjare17:15-18:15
Barn Fortsättare18:15 - 19:15
Vuxna Tävling19:15 - 20:30
LÖRDAG
Knattar 4-5 år10:00-11:00
Knattar 5-6 år11:00-12:00
Knattar Fortsättare12:00-13:00

Ju-Jutsu

TISDAG
Nybörjare och Gulbältare18:00 - 19:15
Avancerade19:15 - 20:45
TORSDAG
Avancerade18:00 - 19:15
Nybörjare och Gulbältare19:15 - 20:30
FREDAG
Fri träning för alla grupper17:30 - 19:30

Karate

MÅNDAG
Forts 8- 12 år 8- 1 kyu17:00 - 18:00
9- 4 kyu18:00 - 19:30
Bruna + Svarta19:30 - 21:00
TISDAG
Nybörjare barn 8-12 år 17:00 - 18:00
Forts 8- 12 år 9 kyu18:00 - 19:00
Nybörjare Vuxna19:00-20:00
Alla, ej barn20:00 - 21:30
ONSDAG
Forts 8- 12 år 8- 1 kyu17:00 - 18:00
9- 4 kyu18:00 - 19:30
Bruna + Svarta19:30 - 21:00
TORSDAG
Nybörjare barn 8-12 år 17:00 - 18:00
Forts 8- 12 år 9 kyu18:00 - 19:00
Nybörjare Vuxna19:00-20:00
Alla, ej barn20:00 - 21:30
FREDAG
9- 4 kyu17:00 - 18:30
Bruna + Svarta18:30 - 20:00
LÖRDAG
Nybörjare Vuxna12:00-13:00
Alla, ej barn13:00 - 14:30

Kendo

TISDAG
Grundträning19:00 - 20:00
Avancerad Träning20:00 - 21:30
TORSDAG
Grundträning19:00 - 20:00
Avancerad Träning20:00 - 21:30
LÖRDAG
Gemensam Träning09:30 - 11:00

Kickboxning

MåNDAG
Nybörjare17:30 - 18:30
Mellan+Avancerad18:30 - 20:00
ONSDAG
Nybörjare17:30-18:30
Mellan+Avancerad18:30 - 20.00
FREDAG
Nybörjare17:30-18:30
Mellan+ Avancerade18:30 - 20:00

Taekwondo

MåNDAG
Barn nybörjare17:00 - 18:00
Barn gul & grönt 18:00 - 19:00
Vuxna alla19:00-20:15
TISDAG
Barn grönt m blått streck17:00-18:00
Barn blått och uppåt17:00-18:00
Vuxna blått och upp18:00 - 19:15
ONSDAG
Barn nybörjare17:00 - 18:00
Barn gult & grönt18:00 - 19:00
Vuxna vitt & grönt m blått19:00-20:15
TORSDAG
Barn grönt m blått streck17:00-18:00
Barn blått och uppåt17:00-18:00
Vuxna blått och upp18:00 - 19:15
FREDAG
Barn gul17:00-18:00
Barn grönt upp18:00-19:00
Vuxna blått och upp19:00-20:15
LÖRDAG
Specialträning 11:00 - 12:30

Thaiboxning

TISDAG
Nybörjare17:30 - 18:30
Fortsättare18:30 - 20:00
TORSDAG
Nybörjare17:30 - 18:30
Fortsättare18:30 - 20:00
LÖRDAG
Nybörjare10:00 - 11:00
Fortsättare11:00 - 12:30